inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je sobota, 25.01.2020, Svátek má Miloš
verze pro tisk

Cvičení rychlé a účinné

12. březen 2013

Potřebujete cviky, které budou účinné? Potřebujete cviky, které budete moct provádět jednoduše doma? Potřebujete cviky, které budou jednoduché? Pak tu máme několik tipů právě pro vás.

Předtím, než začnete samotné cviky, je třeba se takzvaně rozehřát. Musíte rozproudit krev a metabolismus. Dopřejte si pár rozehřívacích poskoků, protažení. Jedině tak dostatečně rozhýbete metabolismus a tím docílíte rychlejšího hubnutí.

Cvičení na bříško

Břicho je kritická partie, proto jí věnujte dostatečnou pozornost. I doma můžete tuto část těla efektivně posílit a přitom vás to nebude stát mnoho sil.

Sedy-lehy jsou známé, jednoduché a účinné. Stačí si lehnout na zem, dát ruce za hlavu a přitisknout bedra k podložce. Bedra nechejte celé na podložce. Cvičte tak, že budete zvedat hlavu, ramena a lopatky. Proveďte nejlépe 2-3 série po 20-30 zvednutí.

Cvičení na stehna

Mnoho žen touží po štíhlých a hladkých stehnech. Jak toho docílit? I zde se nabízí rychlé a efektivní cvičení.

Skvoty jsou velmi podobné dřepům. Účelem je stát, nohy by měly být na šířku ramen. Pokrčte se v kolenou a mírně vysuňte hýždě. Kolena by neměla zakrývat špičky chodidel. Snižte se, jak nejvíce je to možné. Poté se narovnejte a nezapomínejte na to, že kolena musí být pokrčená. Opakujte opět 2-3 série po 10-15 skvotech.

Cvičení na hýždě

I pevný zadeček je snem snad každé ženy. Jak na to?

Účelem tohoto cviku je pokleknutí na všechny čtyři. Opřete se o předloktí a zvědněte jednu nohu. Tu mějte nataženou a posléze ji zvědněte ještě o cca 15 cm. Pak ji vraťte do vodorovné pozice a následně ji zase zdvihněte. Opakujte opět 2-3 série po  cca 20 zvednutí.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Jan Zach

neděle, 29. prosinec 2013
18:51

Mám ministepper 7 dní, a jsem velmi spokojen.Dá se má něm procvičit celé tělo,pokud přidáte při šlapání cviky s činkami. Mám vyzkoušeno!Jen musíte počítat s tím,že ministepper je do 100kg, proto musíte započítávat i váhu činek.


Napsal: Jan Zach [Odpovědět]

Čtěte také...

Zhubnout rychle a účinně pár kil: Jak na to?

Zhubnout rychle a účinně pár kil: Jak na to?

Nejedná se o žádné dlouhodobé a radikální hubnutí. Tato dieta je určena především pro ty, které netrápí značné množství kil navíc, ale jen chtějí zhubnout několik málo nadbytečných kil.

Cvičení na stehna: Jak na to?

Cvičení na stehna: Jak na to?

Prvně je dobré si položit otázku. Chcete pouze nabrat v oblasti stehen více svaloviny? Nebo naopak stehna potřebujete pouze formovat, aniž by příliš mohutněla svalová hmota?

Jsou náplasti na hubnutí účinné?

Jsou náplasti na hubnutí účinné?

V současné době jsou na trhu docela žádoucí právě hubnoucí náplasti. Jsou cenově dostupné, nenápadné a jejich aplikace je velmi jednoduchá.

Ananasová dieta: rychlé zhubnutí, ale jednotvárný přísun živin

Ananasová dieta: rychlé zhubnutí, ale jednotvárný přísun živin

Ananasová dieta. Nic jiného než ananas, maximálně doplněný o nějaký ten citrusový plod či kiwi, ale nečekejte. Drtivou část tvoří právě toto tropické ovoce.