inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je pátek, 18.01.2019, Svátek má Vladislav
verze pro tisk

Dietní plán na míru je nezbytným základem pro hubnutí

17. listopad 2012

Držíte mnohé diety, ale úspěch se stále nedostavuje? Proč nehubnete, i když málo jíte a nedopřáváte si žádné sladkosti? Proč vaše kolegyně zhubla při stejné dietě, ale vy ne?

Opravdu kvalitní dietní plán poznáte podle toho, že každý, kdo jej dodržoval, nepochybně zhubnul a vylepšil svůj celkový životní styl. Pro každého jedince je totiž možné najít skutečně tu správnou a účinnou dietu.

Rozhodnete-li se držet takzvaně zaručenou dietu typu Atkinsonova, ananasová, či například 90 denní, pak vězte, že je to tak trochu sázka do loterie. Pro někoho může být účinná a opravdu zhubne, ale to samé nemusí platit právě pro vás.

Správný dietní plán

Pokud už vás nebaví různé diety, které jsou účinné do určité míry a nebaví vás ani následné jojo efekty, pak změňte strategii. Každý totiž potřebuje trochu jinou kombinaci potravin, jiný stravovací režim a živiny.

S tím vám velmi dobře může pomoci zkušený profesionální výživový poradce. Právě ten je schopen sestavit vám dietní plán „na míru“. Z pohovoru a vyšetření zjistí příčinu vaší nadváhy.

Tip na virtuální dietní plán

Nechcete nikam chodit osobně, ale přesto toužíte po opravdu účinné dietě dělané právě pro vás? Zkuste to pomocí internetu. Na těchto stránkách vyplníte jen biometrické  a osobní údaje a odpovíte na několik jednoduchých otázek ohledně vašich dispozic. Obratem vám bude zaslán „dietní plán na míru“.

Co je součástí dietního plánu?

Neodmyslitelným dílem každé správné diety je rozhodně pohyb. Ten je často opomíjený, ale věřte, že bez něho se úspěch nedostaví. Pokud neholdujete sportu, zkuste se přesto překonat a vybrat pro sebe to nejsnesitelnější. Velmi dobrým se tak jeví plavání, jízda na kole, anebo stále vyhledávanější nordic walking – chůze s lyžařskými holemi.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Čtěte také...

Pitný režim je základem úspěchu při hubnutí

Pitný režim je základem úspěchu při hubnutí

Správný pitný režim je jedním ze základních pilířů nejen, když chcete zhubnnout. Mnozí jej zbytečně podceňují. Pokud ale toužíte po štíhlé linii, tak tuto významnou složku jídelníčku rozhodně nezanedbejte.

Při hubnutí často chybujeme v pitném režimu

Při hubnutí často chybujeme v pitném režimu

Během hubnutí je nutné se především vyhnout všem slazeným nápojům. Často je doporučováno vypít 2,5-3 l tekutin denně, ale neplatí to obecně. Toto množství závisí na hmotnosti člověka, na jeho zdravotním stavu i na fyzické zátěži.

Co je dobré dodržovat při hubnutí?

Co je dobré dodržovat při hubnutí?

Pro kýžený úspěch při hubnutí je vhodné se řídit několika osvědčenými tipy. Hubnutí je složitý proces, který obsahuje mnoho jednotlivých kroků. Všechny kroky mají svůj význam.

Čaj Pu-erh může usnadnit hubnutí

Čaj Pu-erh může usnadnit hubnutí

Pu-erh. Skvost mezi čaji. Od pradávna je velmi ceněný. Ne nadarmo byl tak oblíbený u čínských panovníků.