inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je pátek, 18.01.2019, Svátek má Vladislav
verze pro tisk

Hubnoucí koktejly: Jsou opravdu zázračné?

28. říjen 2012

Zkusili jste užívat pravidelně koktejly a přesto nehubnete? Jaké složení má mít ten správný a účinný koktejl? Jaký koktejlový nápoj vybrat?

Toužíte po štíhlé postavě. Pro to, abyste tohoto snu docílili, pijete denně hubnoucí koktejly. Má to ovšem háček. Nehubnete. A proč? Kde je problém?

Proč nejsou koktejly všemocné?

Mnozí výrobci takových nápojů se nám totiž snaží namluvit, že postačí jen pít tyto hubnoucí koktejly a štíhlá postava se vcelku brzy dostaví. To ovšem nestačí. Redukce hmotnosti je totiž komplexní proces.

Pokud chcete být štíhlí, musíte změnit nejen jídelníček, ale celkově i životní styl, pohyb nevyjímaje.

Koktejl je tekutá strava, a pokud ji přijímáme denně místo pevného jídla, můžeme si způsobit spíše potíže. Jakožto tekutá strava nemůže plně nahradit jídelníček. Naše tělo na takový typ stravy totiž není stavěné, ale naopak je třeba jídelníček stavět na pevné stravě.

Jak a kdy koktejl užívat?

Ač nemůžou hubnoucí koktejly nahradit jídelníček, přesto jsou dobrým pomocníkem při redukci hmotnosti. Jsou schopny nahradit jednu denní porci jídla.

Velmi vhodné jsou v případě, že jste v momentálním časovém presu a nemáte možnost se rychle a kvalitně najíst. Koktejl vám tak zajistí potřebný přísun těch správných živin bez možnosti hledat nějaké stravovací zařízení a tím ztratit potřebný čas.

Jako dobrý doplněk může koktejl posloužit i v případě, že jste se vrátili například z večerního cvičení. Koktejl dodá živiny a zároveň zbytečně v pozdních hodinách nezatíží žaludek.

Jaký koktejl vybrat?

Pokud jste se rozhodli hubnoucí koktejly užívat, rozhodně nesáhněte po lecjakém, ale pečlivě vybírejte. Nenechejte se zmást ani reklamou.

Správný koktejl by měl obsahovat dostatek vlákniny a vitamínů a naopak málo cukrů a tuků. Důležité je i to, z jak kvalitních surovin takový hubnoucí nápoj byl vyroben.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Čtěte také...

Jsou náplasti na hubnutí účinné?

Jsou náplasti na hubnutí účinné?

V současné době jsou na trhu docela žádoucí právě hubnoucí náplasti. Jsou cenově dostupné, nenápadné a jejich aplikace je velmi jednoduchá.

Cambridge dieta

Cambridge dieta

Tato dieta má svůj zrod v 80. letech minulého století a způsobila celosvětový dietní "boom". Proč? Co je její podstatou a úspěchem, že jí začalo holdovat velké množství lidí?

Index

Index

Vyrazte za zdravým pohybem do českých hor

Vyrazte za zdravým pohybem do českých hor

Víte, jak se nejlépe a nejzdravěji hubne? Nikoliv se všemožnými farmaceutickými přípravkami či drastickými dietami. Pohybem! A není nad pohyb na zdravém horském vzduchu. Pokud chcete začít shazovat přebytečná kila, zajeďte si na hory. Mám pro vás jed