inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je pátek, 18.01.2019, Svátek má Vladislav
verze pro tisk

Jsou náplasti na hubnutí účinné?

26. listopad 2012

Zkusili jste různé hubnoucí doplňky, ale žádné nebyly příliš efektivní? A víte, že novým trendem jsou hubnoucí náplasti? Jsou vůbec účinné? Co obsahují?

V současné době jsou na trhu docela žádoucí právě hubnoucí náplasti. Jsou cenově dostupné, nenápadné a jejich aplikace je velmi jednoduchá.

Jsou ale skutečně účinné? Není to jen podvod a lákadlo pro zákazníky?

Náplast funguje

Jendo je jisté. Účinnost náplasti je průkazná. Přenos látek v ní obsažených do krve skutečně funguje. Náplast se jen nalepí na kůži, pravidelně se vyměňuje a právě obsažené látky v ní se dostávají pod kůži do těla. Přenos ale neprobíhá přes trávicí trakt, tudíž jej ani nezatěžuje.

Co náplast obsahuje?

V náplasti na hubnutí jsou obvykle tři hlavní látky, které podporují hubnoucí proces, a to jsou:

  • chrom (snižuje chuť k jídlu)
  • l - carnitin (zrychluje spalování tuků při cvičení)
  • guarana (zvyšuje bdělost)

Náplast ano, či ne?

Obsahuje přínosné látky, ale faktem je, že při hubnutí hrají jen vedlejší roli. Náplasti rozhodně nejsou všemocné a jen s jejich aplikací nezhubnete.

Pokud však budete dodržovat zásady zdravého hubnutí, tedy budete správně jíst a cvičit, pak mohou být hubnoucí náplasti dobrým pomocníkem. Nic víc od nich ale neočekávejte.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Čtěte také...

Ovoce na hubnutí: Jaké je účinné?

Ovoce na hubnutí: Jaké je účinné?

Pokud opravdu chcete zhubnout, ovoce vám může být dobrým pomocníkem. V přiměřeném množství určitě. Důležité je ale se zaměřit i na to, jaké ovoce budete konzumovat.

Hubnoucí koktejly: Jsou opravdu zázračné?

Hubnoucí koktejly: Jsou opravdu zázračné?

Toužíte po štíhlé postavě. Pro to, abyste tohoto snu docílili, pijete denně hubnoucí koktejly. Má to ovšem háček. Nehubnete. A proč? Kde je problém?

Cvičení rychlé a účinné

Cvičení rychlé a účinné

Předtím, než začnete samotné cviky, je třeba se takzvaně rozehřát. Musíte rozproudit krev a metabolismus. Dopřejte si pár rozehřívacích poskoků, protažení.

Zhubnout rychle a účinně pár kil: Jak na to?

Zhubnout rychle a účinně pár kil: Jak na to?

Nejedná se o žádné dlouhodobé a radikální hubnutí. Tato dieta je určena především pro ty, které netrápí značné množství kil navíc, ale jen chtějí zhubnout několik málo nadbytečných kil.