inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je sobota, 25.01.2020, Svátek má Miloš
verze pro tisk

Posilováním k perfektní postavě. Jak na to?

30. červen 2015

Posilování patří mezi ty druhy sportů, které jsou vhodné pro každého a pomocí kterých je možné posílit celé tělo, aby vypadalo perfektně. Skvělé na něm je, že s posilováním můžete začít vlastně v jakémkoliv věku, i tehdy, je-li vaše tělo dosud sportem „nepolíbeno“. Připravili jsme pro vás přehled důležitých doporučení pro začátečníky.

Aby mělo cvičení kýžený efekt, je třeba ho správně nastavit!

Posilování, to není jen bezduché zvedání činek. Ve své podstatě se jedná o promyšlený proces, který musí mít jasně daná pravidla. Velmi záleží na správné technice provádění jednotlivých cviků, je potřeba se naučit dobře dýchat, nutné je optimální nastavení zátěže a důležitý je i řádný odpočinek. Proto, pokud nemáte vůbec žádné zkušenosti, určitě byste se o nastavení tréninku měli poradit s profesionálním trenérem. Jestliže byste trénink nastavili sami a špatně, koledujete si tím o zranění.

Nastavení jídelníčku


Má-li být cvičení na vašem těle vidět, je třeba se zaměřit i na jídelníček. Několik tipů na to, jak by měl jídelníček vypadat, najdete v tomto článku. Pozor – můžete se setkat s tím, že vám „borci z posilovny“ budou nabízet různé doplňky stravy pro urychlení růstu svalů a zvýšení kondice. Jejich užívání zvažte, mnoho z nich může spíše uškodit.

Doma nebo v posilovně?


Začátečníci by určitě měli zamířit do posilovny. Cvičení doma má sice své kouzlo, ale nikdy nemůže přinést takový efekt jako trénink na moderních posilovacích strojích. Mezi top místa v České republice, patří Kentoya fitness posilovna Praha 10. Cvičit zde budete na špičkových posilovacích strojích Grün sport. V posilovně působí hned několik profesionálních trenérů, kteří vám pomohou správně nastavit trénink i jídelníček. Kentoya fitness Praha 10 není jen o cvičení. V místě fungují i solária, po cvičení můžete zajít i na masáž nebo na kosmetické ošetření. Určitě doporučujeme vyzkoušet!

-jan-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Čtěte také...

Několik triků pro krásnou postavu

Několik triků pro krásnou postavu

Je léto, čas koupání a čas, kdy můžete předvést svou postavu v plavkách. Pokud ale máte ostych, protože vaše postava není zrovna jako ze žurnálu, zkuste několik tipů pro to, jak mít opravdu pěknou figuru.

Jak správně běhat, abyste zhubli?

Jak správně běhat, abyste zhubli?

Běhání je věda. „Vychytat“ tu vhodnou frekvenci, délku a intenzitu vyžaduje určité úsilí. Jiný styl běhání totiž použijete, pokud chcete nabrat svalovou hmotu a odlišný naopak, pokud toužíte po štíhlé postavě.

Dieta s nádechem Hollywoodu

Dieta s nádechem Hollywoodu

Po prohýřených nocích s minimem stravy, ale větším množstvím alkoholických nápojů, je třeba občas šlápnout na brzdu. Tak to mají i celebrity. I ony potřebují tělu dodat dostatečné živiny a odlehčit svému trávení.

Chci zhubnout! Co jíst a co naopak nikoliv?

Chci zhubnout! Co jíst a co naopak nikoliv?

Především mějte na paměti jednu radu, že diety rozhodně nevedou ke štíhlé postavě. A pokud ano, tak jen dočasně. Po skončení diety totiž zpravidla nastává takzvaný jojo efekt.