inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je pátek, 18.01.2019, Svátek má Vladislav
verze pro tisk

Přestavby na elektrokolo: Jízdou na e-kole si můžete výrazně zlepšit fyzičku

21. červen 2016

Máte-li problém s nadváhou a přemýšlíte o tom, jak účinně a přitom příjemným způsobem shazovat nadbytečné kilogramy, pořiďte si elektrokolo. Jde o moderní variantu kola, která je určená pro zlepšování fyzické kondice.

Při lidi s nadváhou je e-kolo zajímavou sportovní pomůckou

Bojíte se vyjet si na kole, protože se obáváte, že vzhledem ke svojí váze nebudete schopni vydržet i jen pár kilometrů? Pak je pro vás elektrokolo zajímavou variantou. Při potížích s výšlapy do kopečků jednoduše zapnete přídavný motůrek a rázem bude jízda na kole pohodlnější a méně namáhavější. Pravidelné jízdy na e-kole vám přitom výrazně zvýší fyzickou kondici. Po pár týdnech spolu se změnou životosprávy můžete docílit výrazného úbytku tělesné hmotnosti. Sportování je ostatně jedním ze základních pilířů při snaze zhubnout.

Nechte si své staré, nepoužívané kolo přestavět v servisu

Máte v zásadě 2 možnosti. Buď si pořídíte již zkompletované elektrokolo, nebo si necháte své klasické kolo přestavět v servisu. To je cenově výhodnější, samotná přestavba na elektrokola vás vyjde maximálně na pár tisíc korun. Je škoda si pořizovat zcela nové e-kolo, pokud již doma máte starší bicykl, který beztak používáte jen minimálně. Díky přestavbě jej budete využívat daleko častěji.

Cyklistika patří k nejzdravějším sportům

Jízda na kole opravdu výrazně zlepšuje fyzickou kondici. I na e-kole musíte šlapat. Spalujete tak energii a tuky, zlepšuje se stav svalstva, krevní oběh. Cyklistika má pozitivní účinky i na činnost srdce, zvyšuje objem plic, koneckonců i celkovou vitalitu a odolnost organismu. Díky elektrokolu se přitom nemusíte nijak přemáhat, pokud vyjíždíte ostřejší kopec. Motůrek vám při šlapání dodá několik wattů navíc, díky čemuž je jízda o poznání pohodlnější. Bez problémů se tak můžete vydat na cyklotoulky po celé ČR.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Čtěte také...

Mléčná dieta

Mléčná dieta

Při mléčné dietě můžete poměrně snadno a rychle zhubnout. Zvlášť pokud je vaše výchozí váha vysoká, pak je úbytek hmotnosti téměř zaručen.

Mléčná dieta, tak jednotvárná a tak chudá na kalorie

Mléčná dieta, tak jednotvárná a tak chudá na kalorie

Při mléčné dietě můžete poměrně snadno a rychle zhubnout. Zvlášť pokud je vaše výchozí váha vysoká, pak je úbytek hmotnosti téměř zaručen.

Sport v těhotenství: jaký je bezpečný?

Sport v těhotenství: jaký je bezpečný?

Milujete sport, ale před pár dny jste zjistila, že čekáte miminko? Máte teď obavy, zda budete moci v těhotenství pokračovat ve sportování? Nevíte, jakým druhům sportu se raději vyhnout, abyste těhotenství neohrozily? Pohyb je v těhotenství velmi důležitý, prospívá jak matce, tak dítěti. Jaké sporty …

Čaj Pu-erh může usnadnit hubnutí

Čaj Pu-erh může usnadnit hubnutí

Pu-erh. Skvost mezi čaji. Od pradávna je velmi ceněný. Ne nadarmo byl tak oblíbený u čínských panovníků.