inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je pátek, 18.01.2019, Svátek má Vladislav
verze pro tisk

Vyrazte za zdravým pohybem do českých hor

22. leden 2016

Víte, jak se nejlépe a nejzdravěji hubne? Nikoliv se všemožnými farmaceutickými přípravkami či drastickými dietami. Pohybem! A není nad pohyb na zdravém horském vzduchu. Pokud chcete začít shazovat přebytečná kila, zajeďte si na hory. Mám pro vás jeden tip – Kvildu na Šumavě.

Čerstvý vzduch a možnosti sportovního vyžití najdete na Kvildě

Obec Kvilda je poměrně známá, ač jde vlastně o malinkou obec s cca 600 stálými obyvateli. Jenže už jen tím, že leží přímo v srdci Šumavy, stává se velmi zajímavým místem, kam se vyplatí vydat. Najdete zde kvalitní ubytování, které nabízí tamní penzion Kvilda.

Na Kvildě najdete ideální podmínky k tomu, abyste mohli začít dělat něco se svou fyzičkou a tělesnými proporcemi. V zimě se tu dá lyžovat. Sjezdovka leží přímo u penzionu. A jak známo, při lyžování se spaluje velké množství kalorií. Pár dní na sjezdovce, k tomu zdravá strava a rázem budete o nějaké to kilo lehčí.

V zimě na sjezdovku, v létě do lesů

A proč je dále pro ubytování Kvilda a okolí ideální? Kromě čerstvého horského vzduchu a možnosti lyžování zde najdete desítky kilometrů turistických tras, na které se můžete vydat. I v létě je Šumava příjemným místem, kde uděláte něco pro své zdraví a zároveň poznáte nádhernou krajinu.

Zvolíte-li jako své zázemí Apartmány Horská Kvilda, budete spokojeni. Jde o prostorné ubytování, které je vybavené vkusným nábytkem. Každý ze čtyř apartmánů má vlastní sociální zařízení a kuchyňku. Největší apartmán pojme až 8 osob. Můžete sem tak vzít klidně i celou rodinu.

Na horách zhubnete raz dva

Vyzkoušejte pobyt na čerstvém vzduchu na Šumavě. Pokud k tomu přidáte nějakou tu sportovní aktivitu v podobě túr či lyžování, dočkáte se kýženého efektu. Zhubnete o pár kil a uděláte tak něco pro své zdraví. Určitě jde o lepší a příjemnější způsob, než do sebe naivně cpát farmaceutika a doufat v zázračné diety, které doporučují různé „celebrity“. Tuto cestu vám určitě poradí i váš lékař. Zdravý pobyt na horách je k nezaplacení.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Čtěte také...

Čaj Pu-erh může usnadnit hubnutí

Čaj Pu-erh může usnadnit hubnutí

Pu-erh. Skvost mezi čaji. Od pradávna je velmi ceněný. Ne nadarmo byl tak oblíbený u čínských panovníků.

Chcete mít pěkně tvarované bříško? Nestačí jen posilovat.

Chcete mít pěkně tvarované bříško? Nestačí jen posilovat.

Někoho trápí vzedmuté bříško i po snědení obědu. Někdo cvičí a přesto i on má stále na břiše příliš tuku. Proč? K úspěchu je totiž potřeba zkombinovat správně více věcí. Podívejte se, které.