inHubnutí.cz

Hubněte efektivně a zdravě


Dnes je pátek, 18.01.2019, Svátek má Vladislav
verze pro tisk

Zdravý jogurt s minimem kalorií: To je frozen yogurt

14. červen 2014

Hlídáte si počet kalorií v jídlech, abyste náhodou nepřibrali? Pak si jako svačinku namísto klasického dezertu dejte frozen yogurt. Jde o novinku, kterou k nám přináší Yogoterie.

Frozen yogurt není jen tak ledajakým jogurtem. Je totiž výjimečný tím, že obsahuje spoustu vitamínů, bílkoviny, vápník a další látky a živiny, které jsou prospěšné našemu organismu.

Yogoterie přichází s konceptem frozen yogurtu

Specifikum frozen yogurtu ale tkví v něčem jiném. Yogoterie je obchodem, který jej takto nabízí jako jedna z prvních v České republice, a to v ATRIUM Flora v Praze. Funguje jako samoobslužný obchod.

Jogurt si jednoduše natočíte sami ze speciálního přístroje. Poté máte možnost jej obohatit dle své libosti o příchutě, ovoce a skvělý posyp. Během chvilky si tak vytvoříte jedinečnou a originální pochoutku, která plně nahradí vaši běžnou svačinu.

Zdravá svačinka, která nahradí klasický dezert

Frozen yogurt je vyráběn z pravého jogurtu z nejkvalitnějšího mléka. Díky tom obsahuje významné množství „dobrých“ jogurtových bakterií. Co je však důležité pro ty z vás, kteří si hlídají svoji postavu, je fakt, že frozen yogurt má nižší obsah kalorií než klasická zmrzlina. Nehrozí tak, že byste po něm nabrali kila navíc. Jde o zcela zdravou a navíc i chutnou svačinku, která potěší vaše chuťové buňky a dodá tělu potřebné vitamíny a živiny.

Mnoho příchutí, díky nimž si namixujete chutný jogurt

A jaké příchutě vám Yogoterie k frozen yogurtu nabízí? Je jich celá řada – čokoládovou, višňovou, mangovou, lískooříškovou nebo například příchuť řecký jogurt. Spolu s ovocem a posypem tak váš jogurt bude skutečně skvělou lahůdkou. Na takovouto dobrotu v běžných obchodech jednoduše nenarazíte.

Navštivte ATRIUM Flora v Praze a připravte si jedinečný frozen yogurt. Pokud si náhodou nebudete vědět s přípravou rady, pak nevěšte hlavu. V Yogoterii na vás čeká milý personál, který vám s obsluhou rád pomůže.

-kar-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Čtěte také...

Počítání kalorií: Proč je důležité?

Počítání kalorií: Proč je důležité?

Prosté počítání kalorií nezaručuje úbytek hmotnosti. Jak je to možné?

Počítání kalorií úbytek hmotnosti nezaručí

Počítání kalorií úbytek hmotnosti nezaručí

Je sice možné si vyhledat údaje o kalorických hodnotách jednotlivých potravin. Ty ale mohou být ve skutečnosti v mnohém zkreslené.

Dieta s nádechem Hollywoodu

Dieta s nádechem Hollywoodu

Po prohýřených nocích s minimem stravy, ale větším množstvím alkoholických nápojů, je třeba občas šlápnout na brzdu. Tak to mají i celebrity. I ony potřebují tělu dodat dostatečné živiny a odlehčit svému trávení.

Mléčná dieta

Mléčná dieta

Při mléčné dietě můžete poměrně snadno a rychle zhubnout. Zvlášť pokud je vaše výchozí váha vysoká, pak je úbytek hmotnosti téměř zaručen.